Festival Review #7: Przystanek Woodstock 2015

21_woodstockJuż we czwartek startuje Przystanek Woodstock. W tym roku festiwal doczeka się swojej 21-szej edycji i pewnie jak zwykle setek tysięcy festiwalowowiczów przez kilka dni mieszkających na kostrzyńskim polu. 

Może niektórych będzie dziwić obecność Przystanku Woodstock w serii artykułów poświęconych festiwalom, nie mniej to, że impreza jest darmowa i zdecydowanie różni się od pozostałych, wcześniej opisywanych w ramach cyklu “Festival Review” nie oznacza, że o Woodstocku wspomnieć nie można. Wręcz przeciwnie. Ten największy polski event muzyczny, w swojej historii przyciągał już niemal milion ludzi na raz i na chociażby krótki artykuł zasługuje.

Sam na Woodstocku byłem pięć razy, potem przestałem jeździć, bo ten kolidował terminowo z Off Festivalem, a teraz z pracą. Nie mniej w tym roku liczę na to, że uda mi się dojechać chociażby na jeden dzień. Bardzo chciałbym spotkać się z ludźmi, których spotkać mogę jedynie tam, oraz napić się ciepłego wygazowanego piwa słuchając Urszuli, Comy i Farben Lehre. #trollmode

Muzyka nie jest tu najważniejsza. Owszem, jest w lineupie kilka ciekawych pozycji, które warto z mojego punktu widzenia zobaczyć (Shaggy, ModestepJulia Marcell,  Organek, Muchy, Pink Freud, Lao Che), ale scena na Przystanku Woodstock to tylko dodatek. Siłą festiwalu jest tutaj totalny brak granic. Na woodstocku można wszystko, ludzie z definicji powinni o siebie dbać i żyć w zgodzie. Owszem, zdarzają się drobne odchylenia od tej reguły ale o tym nawet nie warto mówić.

Jeżeli mieszkacie blisko Kostrzyna, a najbliższy weekend macie wolny, zróbmy wszystko by spotkać się na polu namiotowym. 

Czytaj Festival Review #6: Audioriver 2015

Czytaj Festival Review #5: Colours of Ostrava 2015

Czytaj Festival Review #4: Pohoda Festival 2015

Czytaj Festival Review #3: Opener Festival 2015

Czytaj Festival Review #2: Life Festival Oświęcim 2015

Czytaj Festival Review #1: Orange Warsaw Festival 2015

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Festival Review i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Festival Review #7: Przystanek Woodstock 2015

  1. Pingback: Festival Review #8: Off Festival 2015 | Człowiek, który zgubił słuchawki

  2. Pingback: Festival Review #9: Nowa Muzyka vs Live Festival 2015 | Człowiek, który zgubił słuchawki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s