Justin Bieber wyrzucony z festiwalu – kij ma dwa końce

pobrane (1)Jak donoszą portale, a wideo odnalezione na Youtubie potwierdza – Justin Bieber w eskorcie ochrony, został wyprowadzony z terenu Coachella Festival. Każdy pewnie w pierwszym odruchu pomyśli, że dobrze, ale, czy oby kij nie ma zawsze dwóch końców?

Justin Bieber jest produktem i jako produkt zarabia krocie. Jest skandalistą, by o nim było głośno,  a płytki i bileciki się sprzedawały. Jest jedną z topowych kukiełek bożka szołbiza. Justin jednak ma tego świadomość i nie przeszkadza mu, że przynajmniej pół świata po nim ciśnie. Wiecie, że był nawet roastowany? 

Taka jego rola. Nie mniej, są ludzie, którzy Biebera lubią. Są też tacy, którzy lubią go prywatnie i na swoje koncerty zapraszają. Swojej sympatii wobec młodocianego idola młodocianych słuchaczek nie kryje Drake – jeden z headlinerów Coachella Festival. Drake rzekomo zaprosił Biebera na swój koncert a ochrona odmówiła wpuszczenia go do loży VIP z powodu braku miejsca dla niego. 

Bieber miał ponoć powiedzieć, że nie może oglądać koncertu z poziomu tłumu gdyż może to być dla niego niebezpieczne. Jest przecież wielce prawdopodobne, że ktoś randomowy kazałby mu “wypierdalać”, a już na pewno Bieber stałby się ofiarą setek fotografii, filmików i obiektem beki. A przecież Justin tak jak każdy posiadacz biletu ma prawo do spokojnego obejrzenia koncertu – o ile takowy bilet/wejściówkę ma. 

Kij ma dwa końce i pewnie różne są wersje obu stron. Ochrona i organizatorzy zapewne zaraz wystosują oficjalny komunikat, w którym będzie że Bieber nie miał zaproszenia do loży VIP (albo i w ogóle na festiwal), a tego się domagał będąc pijanym i agresywnym w rezultacie czego ochrona musiała go wyprowadzić. Z drugiej strony mamy to co wiemy, że nie było dla niego miejsca na trybunie, a jeżeli takowym oficjalnym VIPem był, to jest to policzek dla organizatorów i skandal.

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s