Scumbag Ziółkowski – prawdziwa twarz Mikołaja

festivalŻenada i śmiech na sali. Można sobie wybrać, komentując wczorajsze „tajemniczne” zniknięcie fanpage „Scumbag Ziółkowski”. Naczelni prześmiewcy i ironiczni krytycy Mikołaja Ziółkowskeigo i Alter Artu zniknęli bez śladu.

Bardzo szybko okazało się jednak, że profil po prostu został usunięty na skutek zgłoszenia naruszenia zasad. Informacje o tym odnalazłem na innym profilu poświęconym Openerowi Czego nie mówią openerowicze:

Screenshot at mar 13 14-54-38

Kilka chwil później na tym samym profilu pojawiło się graficzne potwierdzenie usunięcia strony:

10407201_1546554282300901_1591295599814699521_n

Bardzo szybko powstał, niczym feniks z popiołów ten profil, zachęcając do wzięcia udziału w wieczornej akcji hasztagowej w czasie ogłoszeń kolejnych wykonawców, którzy na festiwalu wystąpią. Założyciele profilu namawiali do wypisywania gdzie się da #FREESCUMBAGZIÓŁKOWSKI‪#‎jesuisscumbag‬‪#‎freescumbag‬.

Jak się szybko okazało na profilu Openera wpisy zawierające te hasztagi były kasowane z prędkością światła, a ich twórcy blokowani. Żarty się skończyły – ani Ziółkowski, ani sam Alter Art nie ma poczucia humoru. A szkoda. Nic tak dobrze nie robi na PR festiwalu niż wchodzenie w interakcje ze wszystkimi. Nawet z tymi, którzy nazywają Ziółkowskiego naczelnym kucharzem RP (odgrzewanie kotletów). Nikt nikogo nie obrażał, nie wyzywał, a spora grupa osób wchodząca w interakcję na festiwal by pojechała. Teraz mam wrażenie, że pozostał jakiś niesmak.

Wiadomym jest, że jak ktoś wchodzi na czyjeś podwórko, to nie wypada mu robić czego chce a nie bardzo wypada, nie mniej to podwórko jakim jest Opener (i jego fanpage) ma otwartą furtkę z napisem „zapraszamy”. Totalnie nie rozumiem o co chodzi. Co takiego złego działo się, że Mikołaj Ziółkowski postanowił walczyć z marginalnym zjawiskiem? Zresztą od pewnego czasu nie rozumiem działania Mikołaja Ziółkowskiego w mediach.

Po cichu liczę, że cała „afera” odbije się czkawką Openerowi, a OWF i OFF wejdą w interakcję odpowiednio ze Scumbag Metz i Scumbag Rojek. Tylko w ten sposób można budować silny wizerunek medialny i łączyć, a nie dzielić.

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Scumbag Ziółkowski – prawdziwa twarz Mikołaja

  1. Jarek pisze:

    Szalenie zaskakuje mnie Twoje nastawienie w zapisywaniu wiedzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s