O chamstwie Mozila, wyrzuceniu z koncertu i promocji.

showtnJeżeli jeszcze nie wiesz to Czesław Mozil na swoim solo actcie w Liverpoolu wyrzucił z koncertu dziewczynę. Jeżeli jeszcze nie wiesz zrobił to w żołnierskich słowach, jeżeli jeszcze nie wiesz, całe zajście być może ma drugie dno..

Media już kilka dni temu nagłośniły całą sytuację robiąc z tego aferę jakiej świat nie widział, a ze swojego koncertu „fanów” wyrzucali już nie tacy jak on. Przecież zrobiła to Shirley MansonDave Grohl Foo Fighters, a nawet Tori Amos. W Polsce do tej pory głośno było jedynie z powodów interwencji z użyciem siły. Każdy zapewne pamięta incydenty z udziałem Peji w Zielonej Górze („Wiecie co z nim zrobić”), oraz Sokoła („zejdź ze sceny”).

W pierwszym odruchu pomyślałem (i dalej tak myślę), że bardzo dobrze się stało. Należy bowiem piętnować zachowania osób, które przeszkadzają większości w odbiorze koncertu. Na chamstwo czasem można jedynie zareagować chamstwem. Co więcej, mam nadzieje, że już niebawem artyści będą palcem wskazywać ludzi, którzy powinni wyłączyć nagrywanie, zamknąć japy, czy tak jak tym razem, po prostu wyjść.

Dla mnie, w całej tej akcji, istnieje jednak drugie dno. W poście opisującym całe zajście Czesław, w ostatnim akapicie, wspomina o powstaniu filmu dokumentalnego z trasy, którą sam zorganizował, na której doszło do incydentu. Jako, że na skandalu można zyskać spore zainteresowanie, to zastanawiam się czy przypadkiem owa dziewczyna nie była podstawiona. Jeżeli nie to, proszę pokazać jej twarz. Niech cały kraj piętnuje i wytyka ją palcem. Niech będzie do dla niej kara, a dla całej rzeszy koncertowych trolli przestroga.

O co poszło napisał sam Czesław. Tutaj samo wideo z zajścia.Screenshot_9

Zdjęcie użyte w poście pochodzi ze strony kulturaponadprawem.pl

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s