Lista sprzedaży OLIS #13

shutterstock_167645243Znowu późno, bo dopiero we środę publikuję to, co planowałem na każdą sobotę lub niedzielę. Tym razem jednak, mam alibi w postaci pracy nad dwoma dłuższymi i ciekawszymi (mam nadzieję) tekstami. Tymczasem to co zwykle – podsumowanie listy sprzedaży płyt w kraju. Tydzień 1.12-7.12

Kto tak jak ja, lubi zapach nowości i towarzystwo dużej ilości muzyki na przeróżnych krążkach, z pewnością inaczej niż większość widzi zbliżające się święta. Łatwo to zauważyć odwiedzając salony płytowe bądź sieci sklepów oferujące muzykę, bowiem ustawiając się w kolejce po odbiór zamówienia bądź do kasy, słyszysz pytania o to, czy jakaś płyta jest dostępna. Gdy okazuje się, że nie jest, to pojawia się następne. Najczęściej dotyczyc tego, co Pan/Pani może kupić podobnego dla …. (tutaj następuje dość szczegółowy i długi opis postaci). Tym wstępem chciałbym skomentować to co się na liście sprzedaży wydarzyło.

A wydarzyło się coś dziwnego bowiem na pierwsze miejsce wskoczył George Michael. Nie dziwiłbym się gdyby był w zestawieniu parę tygodni, ale on już tutaj jest 4 miesiące!

Na drugim nowy krążek AC/DC co jakoś dziwnym nie jest, bowiem nie od dziś wiadomo, że zespół w naszym kraju ma nie zliczone rzesze fanów, którzy nie odpuszczą sobie zaszczytu kupna nowego albumu.

Na trzecim hahahahaha Chada. No dobra, nowy krążek, zamieszanie medialne – płytki się sprzedają, hajsik się zgodzi.

Pink Floyd dalej mocno w czołówce – 5 miejsce. Idziemy na rekord?

W zestawieniu sporo nowości, ale to normalne przed świętami.

Screenshot_5

Screenshot_6

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii OLIS i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s