Lista sprzedaży OLIS #10

shutterstock_11713570Takiego opóźnienia to ja jeszcze nie zanotowałem. Nie mniej, wciąż jestem lepszy od PKP. Można powiedzieć, że to ostatni moment by przygotować to zestawienie. Jak zwykle przy tej okazji – lepiej późno niż wcale. Poniżej, krótki komentarz do listy sprzedaży płyt w Polsce w tygodniu 10-16.11.

Na szczycie zestawienia – nikogo to nie powinno dziwić – Pink Floyd.

W związku ze zmianą „lidera”, poniżej zanotowane zostały dwa spadki. Nie tak bolesne. Drugie miejsce należy do Donatana, a trzecie do Lady Pank. Wspominałem już o tych płytach tydzień temu, więc teraz już sobie daruję szyderę.

Niedaleko pada jednak Borysewicz od Lady Pank, więc na czwartym miejscu debiutuje płyta, przy której gitarzysta coś tam dłubał Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się czy warto.

Na 8. miejscu Queen. Niedługo grają koncert w Polsce, więc być może będziemy światkami podobnej sytuacji jak ta, która miała miejsce w czasie polskiej trasy koncertowej Chrisa Bottiego. Zainteresowanych, nie znających tejże sytuacji, odsyłam do prześledzenia wpisów  kilka tygodni wstecz.

Z ciekawszych subiektywnie rzeczy, zaobserwować można awans krążka Fisz Emade. Nie tak dawno temu, przewidziałem, że wyląduje na szczycie w pierwszym tygodniu. Tak się nie stało. Śmiem twierdzić, że przez to, iż płyta zamiast na półce z nowościami, wylądowała na półce wydawcy. Być może, ktoś poszedł po rozum do głowy i przełożył ją również na inną półkę.

Z nowości do przesłuchania w tym tygodniu : L.U.C.

Screenshot at lis 25 14-54-44Screenshot at lis 25 14-55-21

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii OLIS i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s