Lista sprzedaży OLIS #2

shutterstock_11713570Proszę, proszę. Znów polski rap na OLISie. Czy w minionym tygodniu działo się coś wartego odnotowania? Biorę na warsztat zestawienie z 15-21.09.

Screenshot at wrz 26 23-41-37

 

 

Screenshot at wrz 26 23-42-01Jak co tydzień w zestawieniu roi się od polskiego rapsu. To raczej pozytywne zjawisko, kiedy pierwszy tydzień po premierze kończy się dla Włodzimierza vel Włodiego pierwszym miejsce na liście.

Niepokoi mnie natomiast miejsce drugie. Nie wiedziałem i w sumie do końca nie wiem kim jest Saszan, ale wali to na kilometr poporockiem rodem z gimbazy. Myślę, że do sklepów po prostu poszedł target Dawida Kwiatkowskiego.

Trzecie miejsce to wciąż beka – krążek z muzyką do biegania. Z uporem maniaka będę powtarzał, że nikt już chyba takich krążków nie powinien kupować, gdyż tradycyjne CD jest zdecydowanie większe niż odtwarzacze używane podczas joggingu. Czuję absurd.

Cieszy natomiast niezmiernie fakt, iż w zestawieniu jest sporo ambitnej muzyki, nietuzinkowej i nie przemysłowej. Takiej, która nie jest robiona z dupy i przypadku. Oby tak dalej Rodacy. Kupujcie dobrą muzykę. Niszczmy tandetę, która coraz bardziej nas zalewa.

 

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii OLIS i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s