Wehikuł czasu to pamięć #0 [INTRODUKCJA]

zdjęcie (1)Pamiętam jak kiedyś, jedna ze znajomych tłumaczyła mi różnicę pomiędzy psychiką męską  a psychiką kobiet. Swoją opowieścią bazowała na jakimś amerykańskim stand-up’erze, który poświęcił temu cały występ. Prawdą jest, że wiele z nas w pudełkach upycha przeróżne rzeczy – ciuchy, garnki, kable, czy wspomnienia..

Nie wiem, kiedy to się zaczęło. Podejrzewam, że coś koło 2005 roku. To wtedy po raz pierwszy, bilet z koncertu czy innego ważnego wtedy wydarzenia, nie trafił do kosza a do czarnego pudełka po butach. Stan na dziś, to jedno pełne pudło wypchane starymi biletami, pocztówkami, smyczkami, karnetami i innego rodzaju tandetą. Drugie, nieco większe powoli się napełnia.

Kiedy zaczynałem ładować tam przeróżny szrot z mojego życia, myślałem, że będzie komu o tym opowiadać. Kto by jednak chciał o tym słuchać, lepiej to napisać. Zatem postanowiłem zacząć nowy cykl na blogu. Posługując się jedną ze złotych myśli Bisza, będę przenosił się w czasie za pomocą wehikułu zwanego pamięcią. Za każdym kolejnym „razem”, będę wyciągał jedną rzecz by coś o niej napisać, ewentualnie zrobić jakąś fotę. Nie zawsze będą to wspomnienie stricte muzyczne. Sam jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać. Nie mniej spróbuję – może będzie ciekawie.

Nie gwarantuję regularności w pojawianiu się wpisów. Założenie to 4 publikacje na miesiąc.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. A oto mały teaser/spoiler:
zdjęcie zdjęcie (1)

Reklamy

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wehikuł czasu to pamięć i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s