Flash#3: Shut Up And Play The Hits!

O LCD Soundsystem usłyszałem w 2006 roku. Mieli już wtedy na swoim koncie debiutancką płytę. Nie od razu polubiłem ich muzykę. Przekonałem się dopiero po Openerze w 2007, gdzie zagrali. Poszedłem ich zobaczyć z czystej ciekawości. Dziś z perspektywy czasu, trzech płyt i spektakularnego zakończenia działalności blisko dwa lata temu, myślę sobie, że było mi dane uczestniczyć w czymś niezwykłym i tym samym w Polsce niedocenionym.

 Shut Up And PlayThe Hits, to film dokumentalny pokazujący kulisy ostatniego koncertu grupy w nowojorskim Medison Squere Garden. Oko kamery zagląda tam gdzie nie powinno – śledzi przygotowania do koncertu a także pokazuje fragment życia po rozpadzie zespołu. Dużo tu muzyki, ale przede wszystkim ludzkich emocji. Idol tłumów to także człowiek taki jak my wszyscy.

 Nie ma sensu się rozpisywać i opowiadać o filmie. Gorąco polecam wszystkim, nie tylko tym którzy uważają się za fanów James’a Merphy’ego.

 Oto trailer:

Informacje o Człowiek, który zgubił słuchawki

Pewnego pięknego grudniowego wieczoru urodził się chłopiec.. Zrobił to prawdopodobnie bardzo niechętnie gdyż w odróżnieniu od zdecydowanej większości noworodków , nie krzyczał, nie ruszał się i nie oddychał. Zebrał on za to stosowne bęcki od lekarza. A wystarczyło tylko znaleźć mu odpowiednie słuchawki.. Niestety, przemoc kolejny raz wzięła górę nad dialogiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s